Seninle arkadaş olmaktan mutluyum

Seninle arkadaş olmaktan mutluyum

Seninle arkadaş olmaktan mutluyum
Merhaba,

Bana cevap verdiğiniz için teşekkür ederim, şu anda Alabama Mississippi’deki ABD Ordusu üssünde görev yapan Charlotte, North Carolina’dan bir ABD Vatandaşı olan Lena Torres ve ayrıca bir Ordu Çetesiyim, ama şu anda Afganistan’da bir birlik oluşturuyorum Birleşmiş Milletler Afganistan’da terörle savaşan birliği sürdürüyor.

 ve şu anda Afganistan’daki 3. Piyade Tümeni’nin ordusunda hizmet veriyor, ancak yakında ülkeme döneceğim. 30 yaşındayım ve bir Müslümanım, ama bütün dine saygı duyuyorum.

 Hayattaki küçük şeyleri takdir etmeyi seviyorum. Sizinle iletişim kurdum çünkü sizinle çok güçlü bir ilişkiye başlamak istiyorum ve sizinle ilişkim hayatımızda birçok büyük değişiklik getirecek. Bekarım, hiç evlenmedim.

Bu ilişkinin mesafeyi ve yaşı saymadığını anlamanı istiyorum, belki acil yardım için yatırım yapmam gereken fonlarım ile arkadaş olarak başlayabilir veya iş ortağına gidebiliriz.

Sizden okumaktan gerçekten çok mutluyum ve şu anda olduğu gibi Afganistan biraz sakin ve geçen hafta NATO tanklarına bir miktar bomba patlayıcı saldırısı yapılması dışında önceden olduğu kadar fazla çatışma yok. Sevgili, bir sonraki postamda sizinle paylaşacak çok önemli bir şeyim olduğu için sizinle iletişim kurmak için nedenlerim var.

Mesleğiniz, ülkeniz, yaşınız, medeni haliniz ve Dini inancınız gibi bana biraz kendinizden bahsederseniz çok sevinirim ve son fotoğraflarınızı da görmeyi çok isterim.

Yakında senden haber almak için sabırsızlanıyorum.
Saygılarımla
Lena