HONEY THIS IS MY PICTURES FOR YOU

HONEY THIS IS MY PICTURES FOR YOU

Můj drahý

Jsem více než spokojená s vaší naléhavou odpovědí na můj e-mail. Que tal Tu dia ?. Hledám dlouhodobý vztah s rodinou orientovanou osobou s úmyslem založit rodinu, v níž budou děti v budoucnu šťastné. Pro mě nejsou rozdíly překážkou, kterou potřebuji jen od vás, je úplná láska a náklonnost. Jmenuji se slečna Justin Johnson Jsem jediná (24) svobodná a nikdy se nevdala, jsem z Abidžánu do Pobřeží slonoviny do západní Afriky a v současné době žiji v kampani v Senegalu kvůli občanské válce, která byla v mé zemi bojována.

 

Můj pozdní otec, Dr. Johnson Apu, byl jedním z nejúspěšnějších podnikatelů v mé zemi předtím, než vzbouříci jednoho dne napadli náš domov, aby zabili mou matku a otce. Já jsem jen já, který je naživu a já jsem byl jediný syn, takže sjednocený národ nás přivádí v blízkosti Dakaru Senegalu, kde nyní hledám azyl. Chtěl bych o vás vědět víc. Líbí se vám to a nemáš rád. Vaše koníčky a to, co děláte.

 

Moje koníčky jsou; Vaření, čtení, chci jít na pláž a rád tancuji a dělám lidi smát, moji přátelé mě popisují jako zábavnou osobu, řeknu ti o mně více v mém příštím e-mailu. Připojeno je moje fotka pro vás. I když ne všechny fotogenické,

Doufám, že ti to nevadí.

Děkuji a buďte opatrní.

Já opravdu chci číst od vás brzy.

S pozdravem, přátelství

 

justina